Aktualności: Warsztaty w Sądzie Rejonowym

Warsztaty w Sądzie Rejonowym

Warsztaty w Sądzie Rejonowym dla Warszawy Praga – Południe 9 stycznia klasa 2a wzięła udział w warsztatach w Sądzie Rejonowym dla Warszawy Praga – Południe w ramach IV Ogólnopolskiego Projektu „Tydzie...

Warsztaty w Sądzie Rejonowym dla Warszawy Praga – Południe

IV Ogólnopolskiego Projektu „Tydzień Konstytucyjny”. W trakcie warsztatów uczniowie obejrzeli rozprawę sadową dotyczącą prawa cywilnego, wysłuchali wykładu, spotkali się z panią kurator oraz wzięli udział w symulacji rozprawy sądowej.  Wyjście do sądu było kontynuacją warsztatów, których pierwsza część odbyła się w szkole 7 listopada i była prowadzona przez panią  sędzię Magdalenę  Jardzewską.