Aktualności: Prestiżowa odznaka dla naszej szkoły!

Prestiżowa odznaka dla naszej szkoły!

Z ogromną przyjemnością informujemy, że znaleźliśmy się wśród 70 polskich szkół wyróżnionych odznaką „eTwinning School”. Odznaka ta została przyznana w tym roku po raz pierwszy w celu uhonorowania placówek, w których projekty eTwinning angażują nie tylko poszczególnych nauczycieli i ich uczniów, ale całą społeczność szkolną.

Dzięki pracy naszych anglistek, Pani Agnieszki Anisimowicz oraz Pani Doroty Narowskiej, w szkole powstało wiele ciekawych projektów, które łączą naukę z zabawą i poznawaniem świata.  Znalazł się wśród nich projekt „France and Poland Through the CameraLens”, który za spełnienie najwyższych standardów wykonania otrzymał Krajową Odznakę Jakości, a następnie także Europejską Odznakę Jakości.

Odznaka „eTwinning School” oznacza, że dołączyliśmy do sieci wiodących szkół eTwinning, stanowiących inspirację dla dalszego rozwoju tego programu. W całej Europie odznaką tą wyróżniono 1211 instytucji edukacyjnych.

Gratulacje dla wszystkich zaangażowanych – i nauczycieli, i uczniówsmiley!