Aktualności: Geotyda 2018

Geotyda 2018

Po raz czwarty reprezentacja klas wojskowych naszej szkoły uczestniczyła w Mistrzostwach Polski w Paragrafowych Grach Terenowych Geotyda 2018. W tym roku wystartowały trzy zespoły w składzie: 1. Milena Pereira - Mojsa (3c)...

1. Milena Pereira - Mojsa (3c), Rafał Milewski, Flip Ufnal i Patryk Wypustek (2c)

2. Paulina Antos (3c), Ryszard Lewandowski, Alicja Nowowiejska i Oskar Śmietanka (2c)

3. Paulina Mazur (3c), Kacper Deska, Kamil Kopczyński i Bartłomiej Strubel (1c)

Rywalizując z 17-toma zespołami z klas mundurowych z całej Polski nasi zawodnicy pokonali   trasę około 30 km. z Pustyni Błędowskiej do Klasztoru w Czernej. Udział w tych zawodach to doskonały sprawdzian umiejętności współpracy i analitycznego myślenia. Nasi zawodnicy zdali go bardzo dobrze!

Udział w tych zawodach stał się już tradycją szkoły - starsi uczniowie zachęcają młodszych do startu i we współpracy z absolwentami pomagają w przygotowaniach.