Aktualności: Maturzyści na Jasnej Górze

Maturzyści na Jasnej Górze

Maturzyści na Jasnej Górze 5. kwietnia przedstawiciele wszystkich tegorocznych klas maturalnych wzięli udział w autokarowej pielgrzymce do Częstochowy. Wyjazd odbył się w ramach szkolnych rekolekcji. 33 uczniów uczestn...

Maturzyści na Jasnej Górze

5. kwietnia przedstawiciele wszystkich tegorocznych klas maturalnych wzięli udział w autokarowej pielgrzymce do Częstochowy. Wyjazd odbył się w ramach szkolnych rekolekcji. 33 uczniów uczestniczyło we Mszy św. w Kaplicy Cudownego Obrazu. W tak ważnym dla Polaków miejscu uczniowie mieli możliwość duchowego, wewnętrznego przygotowania się do podjęcia bardzo ważnych - dorosłych - decyzji życiowych. Po Mszy św.
i posiłku w czasie zwiedzania wraz z przewodnikiem Bastionu św. Rocha i Muzeum 600-lecia mogli poznać historię Jasnej Góry. Opiekę nad uczniami w czasie pielgrzymki sprawowali: pani Dorota Narowska i pan Artur Stachowski (katecheta).