Aktualności: Zakończenie roku klas III

Zakończenie roku klas III

29 kwietnia pożegnaliśmy tegorocznych maturzystów. Uroczystości towarzyszyły ogromne wzruszenia a nawet łzy. Najlepsi absolwenci otrzymali stypendia za wyniki w nauce i nagrody książkowe. Dyplomy za działalność artystyczną, reprezentowanie szkoły w konkursach i zawodach sportowych  wręczyła uczniom Pani dyrektor Bożena Kozak. Młodzież podziękowała nauczycielom i wychowawcom wzruszającym programem artystycznym.
W imieniu klas młodszych maturzystów pożegnała przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego Karolina Kostro.

Najlepsi absolwenci:

Klaudia Mazińska kl. IIId