Aktualności: Dzień Europejski

Dzień Europejski

20 kwietnia klasy pierwsze i drugie  przygotowały prezentacje z okazji Dnia Europejskiego.  Uczniowie prezentowali historię i kulturę  Austrii, Bułgarii, Norwegii, Ukrainy, Portugalii, Szwajcarii i Węgrzech. Tańczyli, śpiewali częstowali przygotowanymi przez siebie potrawami regionalnymi. Jury, w skład którego weszli  Pani Dorota Walas, Pani Joanna Staniszewska, Pan Ryszard Jakubisiak oraz reprezentacja młodzieży Tomasz Wróblewski i Magda Ziemińska, wyłoniło zwycięzcę konkursu.

Pierwsze miejsce zajęła klasa Ib z łączną sumą 94pkt. Drugie zaszczytne miejsce przypadło klasie Ic z  sumą punktów 83. Trzecie miejsce otrzymała klasa Ia, która osiągnęła 75 pkt.

Pozostałe klasy otrzymały wyróżnienia. Nagrodą dla uczestników były słodycze ufundowane przez Radę Rodziców. Była świetna zabawa!