Aktualności: Wyjazd edukacyjno-integracyjny dla uczniów klas I

Wyjazd edukacyjno-integracyjny dla uczniów klas I

Wyjazd edukacyjno-integracyjny dla uczniów klas I w Góry Świętokrzyskie. 20 i 21. września klasy I wezmą udział w wyjazdowych zajęciach edukacyjnych i integracyjnych. Ich celem będzie zarówno pogłębienie wiedzy z ...

Wyjazd edukacyjno-integracyjny dla uczniów klas I w Góry Świętokrzyskie.

20 i 21. września klasy I wezmą udział w wyjazdowych zajęciach edukacyjnych i integracyjnych. Ich celem będzie zarówno pogłębienie wiedzy z zakresu geografii i historii na przykładzie Ziemi Świętokrzyskiej, jak i wzajemne poznanie się
i budowanie zgranego zespołu. Zwiedzimy Jaskinię Raj. Przespacerujemy się kieleckim „deptakiem” podziwiając zabytki miasta. Zobaczymy, gdzie kręcono batalistyczne sceny do filmu "Pan Wołodyjowski". Spędzimy kilka godzin w Górach Świętokrzyskich wchodząc na ich najwyższy szczyt - Łysicę, spacerując przez Puszczę Jodłową i odwiedzając klasztor
w Świętej Katarzynie. Poznamy historię rynku i zamku w Szydłowcu.  W plan wyjazdu zostały wpisane różnorodne zajęcia integracyjne.

Szczegółowy program:

Dzień I

6.00                 - wyjazd z Warszawy

9.00-9.45        - Jaskinia Raj - grupa I

10.15-11.00    - Jaskinia Raj - grupa II

12.45-13.30    - Jaskinia Raj - grupa III

9.00-13.00      - spacer po Kielcach (przed lub po zwiedzeniu Jaskini Raj)

14.30               - obiad w Korzecku

15.15-16.30    - zwiedzanie zamku w Chęcinach

17.00               - pobyt w ośrodku w Bocheńcu: kolacja, gry zespołowe, grill i zajęcia integracyjne

Dzień II

8.00                 - śniadanie