Aktualności: Szkolny ,,X-Factor 2012”

Szkolny ,,X-Factor 2012”

14 lutego 2012 roku w Walentynki w okolicznościowo udekorowanej sali teatralnej z udziałem publiczności odbył się ostatni etap szkolnego konkursu wokalnego „ X- Factor”. Wykonawców oceniało jury w składzie:...

Wykonawców oceniało jury w składzie:

- przewodniczący, aktor i reżyser- Tomasz Marzecki

- p. Marcin Satora (nauczyciel etyki w naszej szkole)

- Michał Czekaj z kl.3b

W szranki stanęli:

1. Rafał Giergun w piosence “Cry me a river”

2. Agnieszka Adamczyk w utworze “Bądź gotowy dziś do drogi”

3. Paulina Markiewicz , śpiewając „Damą być”

4. Agnieszka Werner zaśpiewała „The climb”

5. Cezary Karpiński wykonał „Daj”

6. Robert Konopka w przeboju Czesława Niemena „Sen o Warszawie”

7. Stanisław Madej i Łukasz Rutkowski w kompozycji „Ona”

Jurorzy w bezkompromisowych ocenach wskazywali na dobre i złe strony występów uczestników.

Na zakończenie odbyło się głosowanie na ulubieńca publiczności. W plebiscycie tym bezapelacyjne zwycięstwo odniósł duet raperów: Stanisław Madej i Łukasz Rutkowski dzielnie wspomagany przez kolegów z widowni. Natomiast jury jednogłośnie zdecydowało, że pierwsze miejsce zajęła Paulina Markiewicz z kl.3c, drugie Cezary Karpiński z kl.3c,
a trzecie duet raperów.

Impreza prowadzona była przez przewodniczącą samorządu szkolnego Natalię Krakowską z kl.b w asyście Karola Kobielskiego z kl.2b.

Zainteresowanie i emocje, jakie towarzyszyły tegorocznemu X-Factorowi, pozwalają mieć pewność, że przyszłoroczna edycja przyciągnie jeszcze większą liczbę wykonawców i rzeszę publiczności.

Uczennice klasy 1d

Agnieszka Adamczyk i Weronika Barwińska