Aktualności: Komunikat z trasy

Komunikat z trasy

W ostatni etap prób weszło widowisko przygotowywane przez grupę Innowacji Pedagogicznej i szkolnego teatru „Paradox” pt. „Sceny antyczne”. W skład wchodzą sceny z dwóch dramatów epoki antycznej; „Antygony” greckiego tragika Sofoklesa oraz największego z rzymskich komediopisarzy Plauta pt. „Amfitrion”. W widowisku będzie można zobaczyć: Olgę Błachnio Ia, Dominikę Dudę Ia, Roberta Głowackiego, Inę Klimas Ia, Jerzego Nawrockiego Ia, Kamila Pozorka Ia, Michała Reję Id, Michała Rosińskiego IIIb i Dominika Sadowskiego Id. Ponadto atrakcją widowiska będą stylizowane na antyczne kostiumy aktorów. Opiekę nad projektem sprawują:  Marcin Satora oraz Ryszard Jakubisiak .