Teatr » Paradox

Naszej szkolnej przygodzie teatralnej na imię PARADOX i trwa już od 12 lat.
W tym czasie odbyło się wiele premier. Grano  głównie klasykę teatralną: Igraszki z diabłem, Sen nocy letniej, Wesele, Damy i huzary, Gwałtu co się dzieje i wiele innych. Młodzi adepci sztuki teatralnej biorą udział w konkursach recytatorskich. Zdobywają wyróżnienia i nagrody. Teatr to grupa otwarta na nowe wyzwania, z radością witająca w swoim gronie uczniów kreatywnych, aktywnych, chętnych do przeżycia scenicznej przygody.

Może zainteresuje Cię również...

Paradox

Naszej szkolnej przygodzie teatralnej na imię PARADOX i trwa już od 12 lat. W tym czasie odbyło się wiele premier. Grano  głównie klasykę teatralną: Igraszki z diabłem, Sen nocy letniej, Wesele, Damy i huzary, Gwałtu co

Osiągnięcia