Sport » Zajęcie sportowe 2016/2017

Tematyka zajęć Prowadzący Termin prowadzenia zajęć
Gry zespołowe Andrzej Kosiec wtorek 14.35 - 16.10 (co 2 tyg.)
Gry zespołowe Jakub Konarowski czwartek 14.35 - 16.10 (co 2 tyg.)
Gry zespołowe Kamil Sołtykiewicz poniedziałek 15.25 - 16.10
Gry zespołowe Paweł Płoński środa 14.35 - 16.10 (co 2 tyg.)

Piłka siatkówka chłopców

Zajęcia odbywają się w ramach SKS z piłki siatkowej dla chłopców oraz zajęć sportowych tradycyjnych. Uczniowie w trakcie roku szkolnego uczestniczą w rozgrywkach Szkolnej Ligi Siatkówki Szkół Średnich oraz
w Mistrzostwach Dzielnicy Praga Południe. Co roku w naszej szkole odbywa się wewnątrzszkolny Mikołajkowy Turniej Siatkarskich Trójek.

Zajęcia odbywają się pod okiem wykwalifikowanych trenerów.

Siatkówka dziewcząt

Zajęcia z siatkówki dziewcząt odbywają się w czwartki w godz. 14:30-15:15. Program treningów to głównie nauka
i doskonalenie techniki odbić, ataku, bloku i zagrywki, oraz sposoby taktycznego prowadzenia gry. Zajęcia przeznaczone są dla dziewcząt wszystkich szkolnych roczników. Zdobyte umiejętności oraz charakter sportowca uczenice sprawdzić mogą podczas rozgrywek międzyklasowych i zawodów międzyszkolnych (Mistrzostwach Dzielnicy Pragi Południe).

Zajęcia prowadzi trener piłki siatkowej.

Piłka nożna

Zajęcia z piłki nożnej odbywają się w ramach zajęć lekcyjnych oraz zajęć SKS. Bazą sportową dla tej dyscypliny są dwa boiska (betonowe i trawiaste) oraz na pochmurne dni sala gimnastyczna. Swoje umiejętności uczniowie mogą sprawdzić nie tylko na samych zajęciach ale również biorąc udział w zawodach na poziomie szkolnym oraz pozaszkolnym. Nasza reprezentacja w roku ubiegłym zdobyła M$istrzostwo Dzielnicy Praga Południe.

Tenis stołowy

Spośród bogatej oferty zajęć sportowych wybrać można również tenis stołowy. Szkoła posiada przystosowaną do tej dyscypliny salkę oraz nowy sprzęt. Uczniowie osiągają sukcesy w grze indywidualnej i drużynowej (na arenie międzyszkolnej Dzielnicy Praga Południe).

Koszykówka

Fani koszykówki mają możliwość brania udziału w rozgrywkach zarówno na zajeciach sks jak i na zajęciach lekcyjnych. Najlepsi z grających mają możliwość reprezentowania naszej szkoły na zawodach międzyszkolnych.
Nasza reprezentacja bierze udział w rozgrywkach międzyszkolych Trio Basket. Zainspirowani tą imprezą spostową zamierzamy stworzyć podobną inprezę na poziomie szkolnym.

Aerobik & Siłownia

Podczas zajęć lekcyjnych uczniowie korzystać mogą z bogato wyposażonej siłowni oraz ze sprzętu do gimnastyki i fitnessu. Sporym zainteresowaniem cieszą się również zajęcia z aerobiku i tańca.

Może zainteresuje Cię również...

Zajęcie sportowe 2016/2017

Tematyka zajęć Prowadzący Termin prowadzenia zajęć Gry zespołowe Andrzej Kosiec wtorek 14.35 - 16.10 (co 2 tyg.) Gry zespo

Osiągnięcia sportowe 2013/2014

„Jasiński” z brązowym medalem w Mistrzostwach Dzielnicy Praga Południe w koszykówce dziewcząt. W pażdzierniku 2013 roku odbyły się Mistrzostwa Dzielnicy Praga Południe w koszykówce dziewcząt. Nasze zawo

Osiągnięcia indywidualne

Rafał Prażmo – reprezentant  Kadry Narodowej Polski w kick boxingu, specjalista semi – contact.    9 miejsce w Mistrzostwach Świata 2008 3 miejsce w Mistrzostwach Europy Juniorów Semi, light

SLS

Osiągnięcia IV miejsce w Mistrzostwach Dzielnicy Praga Południe III miejsce w I lidze SLS chłopców II miejsce w Pucharze W. Wiśniewskiego Mistrzostwo Dzielnicy Praga Południe 2007 LXXII LO u

Mistrzostwa Dzielnicy Praga Płd.

WOM dzielnicy Pragi Południe