Sport » Osiągnięcia sportowe 2013/2014

W pażdzierniku 2013 roku odbyły się Mistrzostwa Dzielnicy Praga Południe w koszykówce dziewcząt. Nasze zawodniczki pokazały duży charakter i zaangażowanie docierając bez porażki do półfinałów. Niewątpliwą gwiazdą była Patrycja Fronc, która zarówno w ataku jak i obronie była ostoją naszego zepołu. Wszytkie zawodniczki realizowały zadania taktyczne, które doprowadziły nas do zdobycia brązowego medalu.

Klasyfikacja końcowa – dziewczęta.

1. Powstańcy
  2. Wyspiański
  3. Jasiński
  4. Zespołu Szkół Nr 21

Reprezentacja LXXII L.O. - dziewczęta: Patrycja Fronc, Katarzyna Kiełęk, Katarzyna Białkowska, Agnieszka Adamczyk, Renata Patocka, Prończuk Klaudia, Katarzyna Gawkowska, Justyna Oniśk, Aleksandra Jura, Olga Błachnio, Angela Lorenc.

Trener: mgr Andrzej Kosiec, mgr Kamil Sołtykiewicz

„Jasiński” ze srebrnym medalem w Mistrzostwach Dzielnicy Praga Południe w koszykówce chłopców.

Na przełomie października i listopada 2013 roku odbyły się Mistrzostwa Dzielnicy Praga Południe w koszykówce chłopców. LXXII L.O. im gen. J. Jasińskiego w tych rozgrywkach zaprezentowało się z bardzo dobrej strony stając na podium. Wysokie miejsca cieszą, ale jeszcze bardziej cieszy postawa naszych uczniów, którzy ambitnie walczyli na całego w każdym meczu, pokazując niesamowity charakter i serce w rywalizacji sportowej. Umiejętności techniczne i taktyczne oraz ciężka praca poparta ogromnym zaangażowaniem okazały się receptą na sukces. Serdecznie gratulujemy reprezentantom naszego liceum!!!

Klasyfikacja końcowa – chłopców.
  1. Herbert
  2. Jasinski
  3. Mickiewicz
  4. Powstańcy

Reprezentacja LXXII L.O. - chłopcy: Dawid Maron, Jakub Podwójski, Jakub Szyszko, Piotr Stachewicz, Jakub Chłopik, Maciej Krawczyk, Artur Łagowski, Piotr Szymański, Cezary Dreksler, Kamil Osowski.

Trener: mgr Kamil Sołtykiewicz

Może zainteresuje Cię również...

Zajęcie sportowe 2016/2017

Tematyka zajęć Prowadzący Termin prowadzenia zajęć Gry zespołowe Andrzej Kosiec wtorek 14.35 - 16.10 (co 2 tyg.) Gry zespo

Osiągnięcia sportowe 2013/2014

„Jasiński” z brązowym medalem w Mistrzostwach Dzielnicy Praga Południe w koszykówce dziewcząt. W pażdzierniku 2013 roku odbyły się Mistrzostwa Dzielnicy Praga Południe w koszykówce dziewcząt. Nasze zawo

Osiągnięcia indywidualne

Rafał Prażmo – reprezentant  Kadry Narodowej Polski w kick boxingu, specjalista semi – contact.    9 miejsce w Mistrzostwach Świata 2008 3 miejsce w Mistrzostwach Europy Juniorów Semi, light

SLS

Osiągnięcia IV miejsce w Mistrzostwach Dzielnicy Praga Południe III miejsce w I lidze SLS chłopców II miejsce w Pucharze W. Wiśniewskiego Mistrzostwo Dzielnicy Praga Południe 2007 LXXII LO u

Mistrzostwa Dzielnicy Praga Płd.

WOM dzielnicy Pragi Południe