Wyjście klasy 2b na paintball laserowy
W dniu 28 maja uczniowie klasy 2b uczestniczyli w wyjściu integracyjnym na paintball laserowy. Celem wydarzenia była integracja zespołu klasowego, rozwijanie umiejętności współpracy oraz aktywne spędzenie czasu wolnego. Podczas rozgrywek ważne było strategiczne myślenie, komunikacja i współdziałania w grupie. Zabawa przebiegała w przyjaznej atmosferze, a uczestnicy wykazali się dużym zaangażowaniem i sportową postawą. Wyjście było okazją wzmocnienia relacji między uczniami. Wszyscy wrócili zadowoleni, pełni pozytywnych wrażeń i nowych doświadczeń.

