Dzień Praw Dziecka

Nasza szkoła z okazji Międzynarodowego Dnia Praw Dziecka dołączyła do grona placówek oświatowych obchodzących odświętnie pod patronatem UNICEF 30. rocznicę uchwalenia Konwencji Praw Dziecka. Odbyły się lekcje wychowawcze na temat Konwencji, młodzież wykonała na korytarzach szkolnych wystawę o Konwencji, a w ostatnim miesiącu na elektronicznej tablicy informacyjnej przedstawiana była prezentacja na ten temat.  20 listopada uczniowie wybranych klas, trzymając niebieskie plakietki nawiązujące barwą do flagi UNICEF, zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie na znak poparcia dla tej organizacji dbającej o dobro i prawa dzieci na całym świecie.

Uczniowie trzymający niebieskie kartki