Nasza szkoła bierze udział w Narodowym Programie Rozwoju Czytelnictwa 2.0

Fundusze przyznane w ramach tego programu, będą przeznaczone na zakup sprzętu komputerowego do biblioteki oraz nowości wydawniczych.

Na stronie będzie umieszczona lista zakupionych nowości .

Cyklicznie będzie przedstawianych kilka pozycji wraz z ich recenzjami, w celu zaznajomienia się z nimi i zachęcenia do ich czytania.

Na bieżąco będziemy informować o akcjach i wydarzeniach realizowanych w ramach programu NPRCz 2.0

KSIĄŻKOWE NOWOŚCI BIBLIOTEKI

W ostatnim czasie biblioteka szkolna wzbogaciła i powiększyła swój księgozbiór o prawie 400 woluminów. Książki zostały zakupione w ramach Narodowego Programu Czytelnictwa 2.0.

Wśród nowości znajduje się beletrystyka o tematyce: młodzieżowej, obyczajowej, historycznej, a także kryminały/thrillery, fantastyka, fantasy oraz literatura popularnonaukowa i różne poradniki.

Zapoznaj się z prezentacją: