Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki strony Przejdź do mapy strony
Biuletyn Informacji Publicznej Logo BIP
Dane kontaktowe
  • Telefon: (22) 619 20 91/92
  • Email: sekretariat@jasinski.edu.pl

Osiągnięcia

Zdjęcie wstążki wyróznienia

Rok szkolny 2020/2021

  • Szkolny Teatr Paradox – II miejsce w konkursie teatralnym XIX Mazowieckiego Festiwalu Dziecięcej i Młodzieżowej Twórczości Artystycznej ASTERIADA za spektakl ,, Czekając na Godota Akt I „.
  • Joanna Piekarniak – Stypendium Prezesa Rady Ministrów.
  • Natalia Skierska – Stypendium Prezesa Rady Ministrów.
  • Monika Milewska – członkini Kadry Narodowej Kadetek Boksu – brązowy medal na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży 21.10.2010 r. oraz Mistrzostwo Mazowsza 06.03.2021 r.
  • Hubert Zgórzyński – I miejsce w Mistrzostwach Polski U23 w baseballu oraz II miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów U18
  • Kornelia Hałas – II miejsce w Mistrzostwach Polski w łyżwiarstwie synchronicznym
  • Kinga Hryckowian – III miejsce w Mistrzostwach Polski juniorów w unihokeju
  • Oliwia Kozdrój – II miejsce w Warsaw Head (regaty międzynarodowe)
Zdjęcie wstążki wyróznienia

Rok szkolny 2019/2020

  • Anna Bratkowska – Stypendium Prezesa Rady Ministrów.
  • Izabela Zawadzka -Wolontariusz Roku ( Konkurs w ramach Dzielnicowego Dnia Wolontariusza).
  • Magda Zawalich – I miejsce w XXII Dzielnicowym Konkursie Literackim ,,Magia Słowa”.
  • Natalia Woźniak , Kacper Pychner – II etap wojewódzkiego konkursu ,,Olimpiada Solidarności. Dwie dekady historii”.
Zdjęcie wstążki wyróznienia

Rok szkolny 2018/2019

  • Mateusz Lek, Robert Jakubiak, Eryk Mierzyński, Aleksander Jacek, Mikołaj Sroka, Mariusz Koterwa, Jakub Nowak, Maksymilian Jarząbek, Paweł Sałański, Filip Kieraga, Jakub Zgryziewicz – I miejsce w Olimpiadzie Klas Mundurowych – piłka nożna chłopców.
  • Oskar Dąbrowski, Kacper Wycech, Filip Ufnal, Rafał Milewski – I miejsce w Grze Miejskiej „Stolica Niepodległej”.
  • Natalia Tymińska – III miejsce w Praskim Konkursie Patriotycznym im. gen. Jakuba Jasińskiego (recytacja).
  • Katarzyna Pruszyńska – III miejsce w Praskim Konkursie Patriotycznym im. gen. Jakuba Jasińskiego (pieśń i piosenka patriotyczna).
  • Złoty Dyplom dla LXXII LO za udział w akcji ,,Samorządy mają głos” (Centrum Edukacji Obywatelskiej).
  • Certyfikat ,, Bezpieczna szkoła, bezpieczna przyszłość” (Projekt realizowany na zlecenie MEN w ramach rządowego programu wspomagania w latach 2015-2018).
  • Certyfikat ,, Szkoły z Życiem” (Fundacja DKMS).
Zdjęcie wstążki wyróznienia

Rok szkolny 2017/2018

  • Reprezentacja dziewcząt LXXII Liceum Ogólnokształcącego – I miejsce w Mistrzostwach Dzielnicy Praga Południe w Siatkówce.
  • Reprezentacja dziewcząt LXXII Liceum Ogólnokształcącego – VII miejsce w piłce siatkowej dziewcząt 51 Warszawskiej Olimpiady Młodzieży.
  • Major Krzysztof, Nikolaidi Leon, Światowski Szymon – II miejsce na Mistrzostwach Polski „Geotyda 2017”.
  • Dyga Maciej, Wróblewski Przemysław, Ufnal Filip – VI miejsce na Mistrzostwach Polski „Geotyda 2017”.
  • Urizar – Rojas Victoria – II miejsce w biegu drużynowym podczas Mistrzostw Polski Juniorów w łyżwiarstwie szybkim rozgrywanych w Sanoku.
  • Dyga Maciej, Wypustek Patryk, Antos Paulina – IV miejsce w I Ogólnopolskim Turnieju Klas Mundurowych „O miecz Króla Kazimierza Wielkiego – Złotopole 2018”.
  • Major Krzysztof, Nikolaidi Leon, Lerka Emilia – XIV miejsce w I Ogólnopolskim Turnieju Klas Mundurowych „O miecz Króla Kazimierza Wielkiego – Złotopole 2018”.
  • Leszek Filipiak – II miejsce w pierwszym Przeglądzie Piosenki Wojskowej i Harcerskiej ,,Piosenka w mundurze”.
  • Olaf Ditkowski – II miejsce w Mistrzostwach Dzielnicy w Biegach Przełajowych