Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki strony Przejdź do mapy strony
Biuletyn Informacji Publicznej Logo BIP
Dane kontaktowe
  • Telefon: (22) 619 20 91/92
  • Email: lo72@eduwarszawa.pl

V Mistrzostwa Polski Geotyda 2019

Uczniowie trzymający dyplomy

24.10.2019 w klasztorze w Czernej wystartowały V Mistrzostwa Polski Geotyda 2019. Jak co roku uczniowie klas trzecich zorganizowali wyjazd reprezentacji szkoły do Czernej. Uczniowie, którzy startowali już w poprzednich edycjach tłumaczą na czym polegają paragrafowe gry terenowe swoim młodszym koleżankom i kolegom. Każdy zespół czekały dosyć trudne zadania – błędna odpowiedź, to nie tylko mniejsza liczba punktów, ale i dodatkowe kilometry do przejścia. Wygrał zespół, który odczytał właściwy kod, a na ukończenie całej gry obowiązywał limit 8 godzin.

Każdy z naszych siedmiu zespołów startował z innym celem. Jedni chcieli jak najszybciej pokonać trasę inni drużynę, która w ubiegłych latach była wyżej sklasyfikowana. Jeszcze inni chcieli się sprawdzić w nowych warunkach opartych na testach do jednostek specjalnych. Każdy uczestnik swój cel osiągnął, ale najważniejsze, że wszyscy dobrze się bawili i bezpiecznie dotarli do mety.

W tym roku rywalizowało 30 zespołów z całej Polski. Byli uczniowie klas mundurowych, studenci kierunków bezpieczeństwo wewnętrzne i narodowe, członkowie organizacji paramilitarnych.
Nasz najlepszy zespól zajął 6 te miejsce w klasyfikacji.
GRATULUJEMY!!!

W drodze powrotnej wszyscy świętowali jedząc pizzę na krakowskim Kazimierzu. Oczywiście największą i najsmaczniejszą!