Wycieczka klasy IIb do Gdańska w ramach projektu finansowanego przez Warszawskie Centrum Innowacji Edukacyjno – Społecznych i Szkoleń

W dniu 8.11.2019 r. uczniowie klasy II B brali udział w wycieczce do Gdańska w ramach projektu “Podróże Wolności”, finansowanego przez Warszawskie Centrum Innowacji Edukacyjno – Społecznych i Szkoleń, dotyczącego wizyt studyjnych uczniów w Europejskim Centrum Solidarności.
Wycieczka obejmowała komfortową podróż pociągiem EIP, 5 godzinne warsztaty dla uczniów połączone ze zwiedzaniem wystawy stałej ECS i terenu Stoczni oraz wizytę w Mediotece.
Była to świetna lekcja historii i postaw obywatelskich w samym sercu kolebki Wolności i Solidarności.