Nasze spotkania ze sztuką

Grupowe zdjęcie uczniów

Klasa 2a wzięła udział w jubileuszowej edycji Młodzieżowych Spotkań Teatralnych, gdzie z dużym sukcesem pokazała sztukę Samuela Becketta “Czekając na Godota”. Klasa była pod opieką pań Bożeny Długoszek i Anny Jurczak. Kolejnym wydarzeniem artystycznym z udziałem kl.2a była X edycja Festiwalu Filmów Edukacyjnych Edukino. Gala poprzedzona była projekcją nagrodzonych filmów, które poruszały problemy nurtujące współczesną młodzież. Przy okazji wręczenia nagród dla twórców filmowych nasi uczniowie podziękowali za zaproszenie i współpracę p. Dyrektorowi Chwedorowiczowi – twórcy festiwalu. Klasa była pod opieką pań Bożeny Długoszek i Magdaleny Saar.