Dzielnicowy Dzień Wolontariusza

Uczennica na tle plakatu dzielnicowego dnia wolontariusza

5 grudnia 2019 r. już  po raz VII odbył się Dzielnicowy Dzień Wolontariusza, w ramach którego ogłoszono konkurs „Wyróżniony Wolontariusz”. Celem Dzielnicowego Dnia Wolontariusza jest promowanie ludzi, bezinteresownie podejmujących służbę na rzecz swojej klasy, szkoły, podwórka, gminy czy miasta.
W ramach konkursu nagrodzeni są wolontariusze pomagający m.in. rówieśnikom w nauce, odwiedzający dzieci z domów dziecka, chorych w hospicjach czy osoby sędziwe w domach starców.

W tym roku Nasza Szkoła po raz pierwszy jest współorganizatorem Dzielnicowego Dnia Wolontariusza.
Na uroczystej gali podsumowującej to wydarzenie nasza ratowniczka Iza Zawadzka odebrała dyplom dla wolontariusza roku w kategorii szkoły średnie i studenci. GRATULUJEMY!