Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki strony Przejdź do mapy strony
Biuletyn Informacji Publicznej Logo BIP
Dane kontaktowe
  • Telefon: (22) 619 20 91/92
  • Email: lo72@eduwarszawa.pl

ZASADY OBOWIĄZUJĄCE W LXXII LO IM. GEN. JAKUBA JASIŃSKIEGO DOTYCZĄCE NAUKI W CZASIE PANDEMII OD 1 WRZEŚNIA 2020 ROKU

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie,

od 1 września LXXII LO działa zgodnie z aktami prawa oświatowego ustalonymi przez MEN stosując ustalone procedury dotyczące funkcjonowania szkoły w jej różnych obszarach oraz wykorzystując własne doświadczenia z okresu zdalnej edukacji.

Organizacja pracy w roku szkolnym 2020/2021 będzie realizowana zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Edukacji Narodowej, Głównego Inspektora Sanitarnego i Ministra Zdrowia oraz m. st. Warszawy.

Adresy bazowych aktów prawnych:
Organizacja szkół nowe akty prawne (otwórz w nowym oknie) 
Bezpieczny powrót do szkół działania MEN w organizacji roku szkolnego 2020/2021 w warunkach epidemii (otwórz w nowym oknie)  (dostęp z 19.08.2020)

Ponadto w sprawach aktualności dotyczących bezpieczeństwa w szkołach kierujemy Państwa uwagę na stronę: Zasady bezpieczenstwa w szkolach od wrzesnia (otwórz w nowym oknie)

Wszyscy uczniowie proszeni są o przyniesienie zgody na zmierzenie temperatury ciała podpisanej przez rodzica/opiekuna prawnego.


Prosimy również o udostępnienie telefonów kontaktowych rodzica/opiekuna prawnego, które umożliwią nam szybką komunikację w wymagających tego sytuacjach.