Grochowskie Spotkania Teatralne – Laureaci

Plakat, Grochowskie Spotkanie Teatralne na rogatkach edycja IX online 2021

Grochowskie Spotkania Teatralne – Laureaci

W dniach 22-29.03.2021 odbyły się w naszej szkole Grochowskie Spotkania Teatralne.

Jury Profesjonalne w składzie:

• P.Tomasz Marzecki – aktor, reżyser dubbingu,
  • P.Ryszard Jakubisiak – dyrektor szkolnego Teatru Paradox,
  • P.Stanisław Dembski – aktor, reżyser, pedagog teatru,

podczas posiedzenia zdalnego, które odbyło się w Międzynarodowym Dniu Teatru wyłoniło Laureatów GST.
Główną nagrodę zdobyła:

• Zamoyska Grupa Teatralna działająca przy XVIIILO im. Jana Zamoyskiego za spektakl ‘’Wzbity kurz’’ w reżyserii P.Kingi Rudas

Przyznano także dwa wyróżnienia:

• Dla Teatru Gryf działającego przy Zespole Szkół Poligraficznych za spektakl’’The Noir Crime’’ w reżyserii P.Mateusza Michewicza,
  • oraz dla Teatru AMICUS działającego przy SP nr 279 za spektakl’’O świecie irracjonalnym, którego nie znamy’’ w reżyserii P.Piotra Skrobka.

Podczas GST członkowie Jury oraz wszyscy uczestnicy mieli okazję obejrzeć pozakonkursowy pokaz spektaklu ’’Na wyspie” w reżyserii P. Ryszarda Jakubisiaka.

Serdecznie gratulujemy Laureatom !!!