Zakończenie roku szkolnego dla uczniów klas trzecich

W dniu 30.04.2021r.dla uczniów klas trzecich po raz ostatni zabrzmiał szkolny dzwonek.

Tego dnia uroczyste spotkania klasowe, z powodu sytuacji pandemicznej, były zorganizowane przez wychowawców z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego. Pożegnaniom towarzyszyły ogromne emocje i wzruszenie. Nasi absolwenci w murach tej szkoły spędzili najpiękniejszą część swojego życia, kiedy młody człowiek przekracza granicę dzieciństwa i wkracza w świat dorosłości.

Drodzy Absolwenci, gratulujemy wszystkim ukończenia szkoły, a szczególnie nagrodzonym za wyniki w nauce, osiągnięcia artystyczne i zaangażowanie społeczne. Życzymy Wam jak najlepszych wyników na maturze, studiowania na  wymarzonym kierunku i powodzenia w dorosłym życiu. Zostawiacie tu grono oddanych przyjaciół, na których zawsze możecie liczyć.

Pamiętajcie słowa Menandra: „Wykształcenie to dobro, którego nic nie jest w stanie nas pozbawić”.