Zakończenie Projektu – Warsaw is likeable.

Do udziału w projekcie zgłosiło się 15 uczniów z klasy I humanistycznej i ratowniczej. W ramach projektu uczniowie, mieli stworzyć mapę kulturalną miasta, pokazując gdzie warto bywać? W czym brać udział? Co pokazać rodzinie i znajomym?

W dniu 28.05.2021r.  grupa projektowa poprowadziła zajęcia otwarte dla klasy pierwszej ratowniczej: Warsaw is likeable – „prezentacja wyników projektu”. Każdy uczestnik danej grupy omawiał indywidualnie swoje wyniki, będące częścią projektu. Uczniowie podzielili się też własnymi doświadczeniami wyniesionymi z realizacji całości projektu. Odpowiadali też na licznie zadawane nam pytania. Na koniec zaprezentowali wersję kulturalnej mapy Warszawy. W dniu 21.06.2021r. grupa projektowa spotkała się na ewaluacji projektu. Uczestnicy projektu dokonali samooceny, dyskutowali nad wkładem pracy, ocenili pracę grupy jako całości. Uczniowie zostali pochwaleni za ich duży wkład pracy, zaangażowanie i efekt końcowy, wykonanie mapy kulturalnej Warszawy  z opisami w języku angielskim ciekawych miejsc, które warto zobaczyć.