Młodzież naszej szkoły na obchodach 82. rocznicy obrony warszawskiej Pragi

14 września nasza młodzież z klas wojskowych wraz z pocztem sztandarowym uczestniczyła w uroczystości zorganizowanej przez Urząd Dzielnicy Praga-Południe m.st. Warszawy poświęconej upamiętnieniu obrony Pragi we wrześniu 1939 r. oraz 77. rocznicy Powstania Warszawskiego. Na uroczystości obecni byli przedstawiciele władz miejskich, samorządowych, kombatanci, mieszkańcy dzielnicy, uczniowie południowopraskich szkół  i nauczyciele. Tego dnia przy Pomniku 21. Pułku Piechoty ,,Dzieci Warszawy” wartę honorową pełnili żołnierze Pułku Reprezentacyjnego Wojska Polskiego. Złożeniu wieńców towarzyszył Apel Poległych i salwa honorowa. Podczas części artystycznej nasz uczeń kl. 3bN Olivier Haremski pięknie zadeklamował wiersz K.K. Baczyńskiego ,,Elegia o…(chłopcu polskim)”.