Jasiński w gronie laureatów Warszawskiej Nagrody Edukacji Kulturalnej 2021!

Projekt „Miasto moje na wskroś mnie przeszywa” został uhonorowany Wyróżnieniem podczas Gali Finałowej Warszawskiej Nagrody Edukacji Kulturalnej 2021!

Wyróżnienie z rąk laureatki poprzedniej edycji odebrała autorka projektu p. Joanna Łagód-Krzak oraz uczennice – realizatorki zadań projektowych – Dominika Gołębiowska, Aleksandra Kobrzak, Kinga Krochmal, Joanna Piekarniak. Jesteśmy dumni, że znaleźliśmy się w szacownym gronie laureatów tegorocznej edycji nagrody!

Warszawska Nagroda Edukacji Kulturalnej  jest przyznawana od 12 lat. Ma na celu docenienie najciekawszych inicjatyw łączących edukację i kulturę, jakie przeprowadzono w ostatnim roku w Warszawie. Jego organizatorem i fundatorem jest m.st. Warszawa. Nagrody przyznawane są w siedmiu kategoriach: przedszkola, szkoły podstawowe, szkoły ponadpodstawowe, instytucje animacji kultury, instytucje artystyczne i muzea, organizacje pozarządowe oraz inne (artyści, przedsiębiorcy, uczelnie wyższe).  Do tegorocznej nagrody zgłoszono 110 projektów. We wrześniu wyłoniono 40 projektów, które przeszły do drugiego etapu nagrody. 29 września odbyły się przesłuchania, w wyniku których nasz projekt „Miasto moje” został zakwalifikowany do finału. 28 października  w Ursynowskim Centrum Kultury Alternatywy odbyła się Gala Finałowa Warszawskiej Nagrody Edukacji Kulturalnej 2021, podczas której wyróżniono nasz projekt!