Szkoła w Chmurze

W dniu 10 listopada 2021 r. nasza szkoła otrzymała prestiżowy tytuł ,,Szkoła w Chmurze”, przyznany nam w ramach projektu WawaCraft, zorganizowanego przez Biuro Edukacji wspólnie z Microsoft Polska,  MindCloud oraz Instytutem Polska Przyszłości im. Stanisława Lema. Podczas uroczystości, będącej podsumowaniem I edycji projektu, p. Renata Kaznowska – Wiceprezydent m.st. Warszawy wraz z p. Barbarą Michalską, dyrektorem rynku edukacyjnego w polskim oddziale Microsoftu, wręczyły nagrodę na ręce p. Dyrektor Bożeny Kozak dla naszej szkoły, która uznana została za jedną z najaktywniejszych cyfrowo, innowacyjnych szkół wykorzystujących najnowsze rozwiązania Microsoft dla Edukacji.