Szkolny Konkurs Piosenki i  Poezji Obcojęzycznej  – IX edycja  (online)

W dniach 15 – 21 marca 2022 r. Zespół nauczycieli uczących  języków obcych zorganizował dla uczniów naszej szkoły Konkurs Piosenki i Poezji Obcojęzycznej  ,,Śpiewająca Europa” . Konkurs odbywał się w formie online i  wzięło w nim udział 17 uczestników.

Jury  Profesjonalne w składzie:
Jakub Cyrta -nauczyciel jęz. angielskiego,

Anna Jurczak- nauczyciel jęz. rosyjskiego,

Sylwia Kantorska – nauczyciel jęz. niemieckiego,

Kinga Sabik -Józefowicz- nauczyciel jęz. hiszpańskiego,

Ryszard Jakubisiak- dyrektor szkolnego teatru ,, Paradox”

oraz Jury Młodzieżowe:

Gabriela Górniak , kl. Ib,

Marina Dubovik, kl. IIId,

Katarzyna Górecka, kl. IIId,

Zuzanna Oniszczuk, kl. IIIeN,

po wysłuchaniu wszystkich prezentacji konkursowych  postanowiło nagrodzić następujące osoby:

I miejsce – Julia Gosk, kl.3c – za wykonanie utworu pt. ,,Midas Touch” (jęz. ang),

II miejsce – Oliwia Komar, kl. 3fN – za wykonanie utworu własnego autorstwa pt.,,Royalty”(jęz. ang.),

III miejsce – Julia Wesołowska, kl.3fN, akompaniament: Maciej Borkowski, kl. 3b -za prezentację utworu pt. „ Yesterday” (jęz. ang.).

Laureatom serdecznie gratulujemy!!!  Nagrody i dyplomy zostaną wręczone podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za tak liczny udział w konkursie. Gratulujemy bardzo dobrego przygotowania językowego, wokalnego, muzycznego oraz ciekawego doboru repertuaru. Doceniamy ogromne zaangażowanie i wkład pracy w przygotowanie wspaniałych prezentacji konkursowych. Gratulujemy talentów i wierzymy, że będą się one dalej rozwijać, a udział w konkursie jest tylko kolejnym etapem w drodze do osiągania przez Was jeszcze większych sukcesów!

Poniżej zamieszczamy nagrania laureatów: