Grochowskie Spotkania Teatralne – wyniki

Szanowni Państwo,

w imieniu organizatorów i Jury profesjonalnego X edycji Grochowskich Spotkań Teatralnych   „na rogatkach” mamy zaszczyt przedstawić tegorocznych Laureatów:

Grand Prix zdobył Zespół Teatralny Sztos działający przy XIV Liceum Ogólnokształcącym im. Stanisława Staszica za spektakl,, Twisted:Nieznana Historia Wielkiego Wezyra”

w reżyserii p. Łukasza Czyża i p. Piotra Sochaczewskiego.

I wyróżnienie zdobyła Szkoła Podstawowa nr 357 za spektakl,, Potwór’’w reżyserii p.Anny Nikiciuk i p.Małgorzaty Wojtak

II wyróżnienie ex aequo zdobyła Zamoyska Grupa Teatralna działająca przyXVIII Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Zamoyskiego za spektakl,, Łysa Śpiewaczka” w reżyserii p. Kingi Rudas i Szkolne Koło Teatralne działające przy Szkole Podstawowej nr 313 za spektakl,, Opowieści z Narnii’’ w reżyserii p. Anny Pożaryckiej.

Jury w składzie:

p.Tomasz Marzecki – aktor, reżyser dubbingu,
p.Ryszard Jakubisiak – dyrektor szkolnego Teatru Paradox,
p.Stanisław Dembski – aktor, reżyser, pedagog teatru

zwróciło uwagę na bardzo wysoki poziom merytoryczny i artystyczny wszystkich  szesnastu spektakli jubileuszowej edycji konkursu, podkreślając duże zaangażowanie uczestników.

Dziękując wszystkim Laureatom i Uczestnikom naszego konkursu chcielibyśmy zaprosić na kolejną XI edycję Grochowskich Spotkań Teatralnych „na rogatkach”w przyszłym roku.

Organizator Konkursu

LXXII Liceum Ogólnokształcące im. gen. Jakuba Jasińskiego