Uroczystość zakończenia roku klas III

29 kwietnia 2022 r. o godzinie 14.00 uczniowie klas trzecich LXXII LO im. gen. J. Jasińskiego spotkali się po raz ostatni w murach swojej szkoły. Pani dyrektor Bożena Kozak dokonała podsumowania trzech lat ich wytężonej pracy, lat wypełnionych pracą nad realizacją postawionych celów, rozwijaniem pasji i zainteresowań, świętowaniem sukcesów, przeżywaniem radości i wzruszeń. Skierowała do absolwentów dużo ciepłych słów pełnych refleksji na temat wspólnie spędzonych chwil i słowa pożegnania. Wychowawcom i nauczycielom przekazała wyrazy uznania za trud i zaangażowanie włożone w pracę dydaktyczną i wychowawczą z młodzieżą. Przedstawiciele klas trzecich podziękowali dyrekcji, wychowawcom i nauczycielom za przekazaną wiedzę i serce…Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego pożegnała swoich starszych kolegów w imieniu społeczności uczniowskiej z młodszych klas. Ważnym punktem uroczystości było uhonorowanie uczniów wyróżniających się w nauce, sporcie, pracy na rzecz szkoły, działalności artystycznej dyplomami i nagrodami. Również rodzice uczniów klas trzecich szczególnie zaangażowani we współpracę ze szkołą otrzymali listy gratulacyjne oraz podziękowania. Wręczono także puchary i dyplomy laureatom Szkolnego Konkursu Piosenki i Poezji Obcojęzycznej, którzy po oficjalnej części uroczystości wykonali nagrodzone utwory. Następnie absolwenci spotkali się jeszcze z wychowawcami na ostatniej już lekcji wychowawczej i odebrali świadectwa ukończenia szkoły. Teraz już tylko matura… Wierzymy w Was Kochani i życzymy Wam powodzenia w dorosłym życiu!