Ankieta dla Rodziców dotycząca okolicy miejsca zamieszkania

Szanowni Państwo,

Nasza szkoła znajduje się na wyznaczonym w lutym 2022 roku uchwałą Rady m.st. Warszawy obszarze rewitalizacji. Obszar obejmuje dzielnicę Pragę Północ, część dzielnicy Pragi Południe (Kamionek, Grochów) oraz część dzielnicy Targówek (Targówek Fabryczny i Targówek Mieszkaniowy). Urząd Miasta m.st. Warszawy opracowuje pogłębioną diagnozę tego obszaru. Dla mieszkańców została na zlecenie Urzędu przygotowana ankieta dotycząca oceny obszaru rewitalizacji.
Udział w ankiecie przysłuży się poprawie stanu rejonu Warszawy, który zamieszkujecie. Na podstawie wyników tego i innych badań opracowany zostanie przez Urząd m.st. Warszawy Gminny program rewitalizacji, w którym zostaną zaplanowane przedsięwzięcia rewitalizacyjne służące wszystkim mieszkańcom obszaru.
Proszę, aby, o ile to możliwe, ankietę wypełnili wszyscy domownicy, także dzieci. Ankieta jest anonimowa.

Link do ankiety: https://forms.gle/UphDb7V2zSxzHLw77