Biblioteka poleca

Akcja „Upoluj swoją książkę” jest skierowana do uczniów szkół średnich. Kampania będzie miała charakter ogólnopolski i potrwa od 2 do 30 listopada.

Zapraszamy  do udziału w kolejnej edycji akcji promującej czytelnictwo „Upoluj swoją książkę”, która jest  częścią kampanii Czytaj PL.

Dzięki temu,  uczniowie szkół średnich na terenie całego kraju będą mogli za darmo przeczytać 12 bestsellerowych e-booków i audiobooków.

W ramach akcji są przygotowane plakaty z okładkami 12 książkowych bestsellerów i kodem QR. Po jego zeskanowaniu przy pomocy smartfona, można na miesiąc otrzymać darmowy dostęp do książek w formie e-booka i audiobooka.

Plakaty są rozmieszczone na terenie naszej szkoły.

Targi Książki Historycznej odbędą się w Arkadach Kubickiego na Zamku Królewskim w Warszawie

w dniach 24-27 listopada 2022r. Będzie to 30 jubileuszowa edycja Targów Książki.

Wstęp jest darmowy.