Konsultacje Wojewódzkie Rady Dzieci i Młodzieży

W dniu 28 listopada 2022 r. uczeń kl. 4eN  Michał Mazurek pod opieką p. Anny Jurczak wziął udział w Konsultacjach Wojewódzkich Rady Dzieci i Młodzieży przy Ministrze Edukacji i Nauki. Podczas spotkania poruszano tematy dotyczące tego, jak powinna wyglądać polska szkoła XXI wieku, w jakim zakresie nowoczesne technologie powinny być obecne w szkole, skąd młodzi ludzie mogą czerpać wzorce. Odbyła się również otwarta dyskusja na temat propozycji rozwiązania problemów związanych z hejtem, przemocą w szkole, dostępem do pomocy psychologiczno- pedagogicznej. Omówiono też projekt stworzenia przez Radę poradnika- jak radzić sobie ze zdrowiem psychicznym.

Kliknij i obejrzyj galerię zdjęć: