Biegnij Niepodległa!

Serdecznie dziękujemy naszym Uczniom za udział w tegorocznej edycji szkolnego biegu „Biegnij Niepodległa!”.

Możemy pogratulować Wam frekwencji i przede wszystkim postawy, o której usłyszeliśmy kilka miłych słów od przygodnych obserwatorów- spacerowiczów Parku Skaryszewskiego.

W imprezie udział wzięło ponad 125 osób: na linii startu (i mety!) 95 uczniów + obsługa techniczna, zabezpieczenie medyczne. Jak zwykle spora część startujących poczuła ducha rywalizacji, jedni wykorzystali potencjał w nogach i płucach, inni zasoby w głowach, wykazując się niestandardowymi pomysłami na ukończenie biegu🙂.

Klasyfikacja końcowa:

Dziewczęta:

I miejsce : Magdalena Wójcik  1d

II miejsce: Monika Milewska  3c

III miejsce: Maja Bartoszewicz  2d

Chłopcy:

I miejsce: Karol Baranowski  3c

II miejsce: Jakub Laps 3e

III miejsce: Oliwier Łempicki 1d

Dziękujemy sponsorom –Radzie Rodziców oraz Instytutowi Pamięci Narodowej za ufundowanie nagród rzeczowych, bonów zakupowych, nagród książkowych dla 10 najlepszych dziewcząt i 10 chłopców. Dzięki hojności Wydawnictwa IPN każdy z uczestników biegu, który stawił się na wspólne podsumowanie i dekorację, otrzymał pamiątkowy numer biuletynu z niezwykle ciekawie opracowanym zagadnieniem z historii Polski w XX/XXI wieku (od walki o niepodległość do czasów współczesnych).

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji biegu już w 2023 roku!

Zespół WF

Kliknij i obejrzyj galerię zdjęć: