Gala jubileuszowego X Dzielnicowego Dnia Wolontariusza

6 grudnia 2022 r. odbyła się uroczysta Gala jubileuszowego X Dzielnicowego Dnia Wolontariusza połączona z konkursem ,,Wyróżniony Wolontariusz”. W tym roku uczeń klasy 4eN Krzysztof Miszta za aktywną działalność wolontariacką został nagrodzony wyróżnieniem przyznanym przez Burmistrza Dzielnicy Praga-Południe m.st. Warszawy.

Podziękowanie otrzymała p. Dyrektor Bożena Kozak za wspieranie uczniów i nauczycieli w działalności wolontariackiej w Dzielnicy oraz p. Justyna Kucharz – opiekun szkolnego wolontariatu za zaangażowanie w promowanie wolontariatu w naszej szkole.

Uczniowie klas 4eN i 4fN zabezpieczali całą uroczystość od strony medycznej jak również służyli praktycznym pokazem pierwszej pomocy dla najmłodszych uczestników Gali.

Kliknij i obejrzyj galerię zdjęć: