Studniówka 2023

Za 100 dni matura…Wieloletnią tradycją naszej szkoły jest organizacja zabawy studniówkowej. Na sto dni przed egzaminem dojrzałości uczniowie biorą udział w tym wyjątkowym balu.

Tegoroczny Bal studniówkowy odbył się 14 stycznia 2023 r. w Hotelu BOSS w restauracji „Stary Młyn”. Przygotowywanym od tygodni pięknym układem poloneza uczniowie rozpoczęli wspólną zabawę.

Pani dyrektor Bożena Kozak powitała serdecznie wszystkich zebranych, zwłaszcza tegorocznych maturzystów. Padło wiele ciepłych słów podziękowań ze strony uczniów i rodziców w kierunku grona pedagogicznego. Po części oficjalnej rozpoczęła się zabawa przy porywającej muzyce i w cudownej atmosferze. Wykwintne potrawy na stołach, eleganckie kreacje i fryzury sprawiły, że impreza miała niepowtarzalny charakter. Nasi uczniowie bawili się do białego rana. Organizatorom studniówki dziękujemy za wspaniałe przygotowanie balu. Teraz już tylko matura…Trzymamy kciuki za wszystkich Maturzystów!!!

Kliknij i obejrzyj galerię zdjęć: