Szkolny Konkurs Piosenki i Poezji Obcojęzycznej

W dniu 22 marca 2023 r. odbyła się X już edycja szkolnego Konkursu Piosenki i Poezji Obcojęzycznej. Uczniowie zaprezentowali na scenie przed publicznością piosenki oraz wiersze w językach obcych.

Jury  Profesjonalne w składzie:

Jakub Cyrta – nauczyciel jęz. angielskiego,

Anna Jurczak – nauczyciel jęz. rosyjskiego,

Sylwia Kantorska – nauczyciel jęz. niemieckiego,

Ernesto Rocha Gutierrez – nauczyciel jęz. hiszpańskiego,

Ryszard Jakubisiak – dyrektor szkolnego teatru ,, Paradox”

oraz Maciej Gawryś z kl. 3d – przedstawiciel Samorządu Uczniowskiego

po wysłuchaniu 12 prezentacji konkursowych postanowiło nagrodzić następujące osoby:

I miejsce – Oliwia Komar, kl.4 fN – za wykonanie utworu pt. ,,Prom Dress” (jęz. ang.),

II miejsce – Oleksandra Minchuk, kl. 1f – za wykonanie utworu pt. ,,Kukuszka” ( jęz. ros.),

III miejsce – Karolina Wieremiejczyk, kl.1b – za wykonanie utworu pt. „Girl on Fire” (jęz. ang.).

Laureatom składamy serdeczne gratulacje!!!
Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie. Gratulujemy bardzo dobrego przygotowania językowego, wokalnego, muzycznego oraz ciekawego doboru repertuaru. Dziękujemy za zaangażowanie i wysiłek włożony w przygotowanie wspaniałych prezentacji konkursowych. Podziwiamy Wasze talenty i wierzymy, że będą się one dalej rozwijać, a udział w konkursie jest tylko kolejnym etapem w drodze do osiągania przez Was jeszcze większych sukcesów!

Kliknij i obejrzyj galerię zdjęć: