„Sprzątamy dla Polski”

W dniu 21.04.2023 r. liczna grupa uczniów naszej szkoły (ponad 100 osób) wzięła udział w 5.edycji akcji „#Sprzątamy dla Polski”. Wydarzenie zostało objęte honorowym patronatem Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego. Swoją obecnością tego dnia zaszczyciła nas Pani Wicemarszałek Sejmu RP Małgorzata Gosiewska.

Działaniami porządkowymi objęliśmy pobliski Park Skaryszewski, w którym na co dzień realizujemy szereg działań edukacyjnych: zajęcia terenowe, projekty edukacyjne, zabawy sportowe, wyjścia rekreacyjne.

Przy pięknej pogodzie uczniowie chętnie zaglądali we wszelkie zakamarki i wysprzątali obrzeża Jeziorka Kamionkowskiego.

Jesteśmy dumni z postawy i zaangażowania młodzieży, z przyjemnością włączymy się w kolejne proekologiczne akcje dla naszego lokalnego środowiska.

Kliknij, aby obejrzeć galerię zdjęć: