Wycieczka do Twierdzy Modlin

15 maja klasy 2a i 2c były na wycieczce do Twierdzy Modlin podczas, której integrację i zabawę połączyliśmy poznaniem historii obiektu. Wycieczka składała się z 2 części: historyczno-krajobrazowej czyli zwiedzanie obiektu wraz z przewodnikiem.  W części drugiej odbywały się zawody strzeleckie – uczniowie strzelali z broni do tarcz. Następnie przygotowano zabawy tematyczne – uczniowie zaopatrzeni w mapy i latarki wyruszyli w podziemia i stare budynki, odnajdując ukryte wskazówki, rozwiązując szyfry i zagadki logiczne – ich zadaniem było, dzięki współpracy zespołowej, wydostanie się z frontu poligonalnego.  Podsumowaniem zabawy było wspólne ognisko i pieczenie kiełbasek.

Kliknij, aby obejrzeć galerię zdjęć: