Święto Akademii Sztuki Wojennej w Rembertowie

15 czerwca uczniowie naszej szkoły brali udział w uroczystości z okazji święta Akademii Sztuki Wojennej w Rembertowie. Uroczystość zorganizowano dla upamiętnienia utworzenia w 1919 r. Wojennej Szkoły Sztabu Generalnego przekształconej w 1922 roku w Wyższą Szkołę Wojenną. Byliśmy obecni z Pocztem Sztandarowym naszej szkoły oraz obserwowaliśmy uroczystość przyznawania okolicznościowych wyróżnień wykładowcom, pracownikom i studentom Akademii. Miłym akcentem dla naszej szkoły było wyróżnienie dla obecnej studentki Akademii a jednocześnie absolwentki naszego liceum Weroniki Jackiewicz.
Na zakończenie uroczystości odbyła się defilada wojska i sprzętu bojowego oraz pokaz sztuki walki.

Kliknij, aby obejrzeć galerię zdjęć: