Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki strony Przejdź do mapy strony
Biuletyn Informacji Publicznej Logo BIP
Dane kontaktowe
  • Telefon: (22) 619 20 91/92
  • Email: lo72@eduwarszawa.pl

Szkolny Konkurs Piosenki i Poezji Obcojęzycznej – wyniki

Emocje już opadły. Kolejna – XI edycja szkolnego Konkursu Piosenki i Poezji Obcojęzycznej za nami. W święcie muzyki i poezji, które odbyło się 20 marca 2024 roku, wzięło udział 16 uczniów (10 występów solowych i 2 trzyosobowe zespoły). Uczniowie zaprezentowali przed publicznością różnorodny repertuar, zarówno piosenki, jak i wiersze. Wykazali się dużymi umiejętnościami wokalnymi, językowymi oraz scenicznymi. Wykonywane na scenie utwory albo wprowadziły nostalgiczny nastrój, wzruszyły albo rozbawiły, a na pewno zachwyciły widzów i jury. Niektóre prezentacje wywołały ogromny aplauz publiczności. To było naprawdę niesamowite show!

Występy uczniów oceniało Profesjonalne Jury w składzie: Jakub Cyrta, Anna Jurczak, Sylwia Kantorska, Ewa Kucharczak, Paulina Zasłonka oraz przedstawicielka Samorządu Uczniowskiego Alicja Żentkowska z klasy 3 d.

Po wysłuchaniu 12 prezentacji konkursowych Jury postanowiło nagrodzić następujące osoby:

I miejsce – Marta Noszczyńska, kl. Ia za wykonanie utworu pt. „3.30” (jęz. ang.),

II miejsce – Alina Soloviova, kl. IIIa za interpretację wiersza „Erlkönig” J.W. von Goethego  (j. niem.),

III miejsce – Kornelia Czerwińska, kl. IV c, za wykonanie utworu „Cover Me In Sunshine” ( j.ang.).

W tym roku również widzowie mogli oceniać prezentacje konkursowe, oddać swój głos na ulubionego wykonawcę.Nagrodę publiczności otrzymał Hubert Wysocki z kl. III b za wykonanie utworu „Mr. Blue Sky” ( j. ang.)

Laureatom składamy serdeczne gratulacje!!!

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie, za zaangażowanie i wysiłek włożony w przygotowanie prezentacji konkursowych. Mamy nadzieję, że Wasza artystyczna przygoda będzie wciąż trwać  i w przyszłości staniecie na wielkich scenach.

Nagrody zostaną wręczone Laureatom podczas uroczystej akademii w dniu zakończenia roku szkolnego.