Podsumowanie projektu “Poznajemy twórczość i sylwetki polskich laureatów Nagrody Nobla w dziedzinie literatury”

W dniach 15-16 kwietnia 2024 roku odbyło się podsumowanie ogólnoszkolnego projektu

“Poznajemy twórczość i sylwetki polskich laureatów Nagrody Nobla w dziedzinie literatury” realizowanego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0.

Jury w składzie:
p. Joanna Staniszewska
p. Lidia Mazurek
p. Beata Kamecka

za największą kreatywność i  zaangażowanie przyznało I miejsce klasie 2F oraz wyróżnienia indywidualne:
1. Mateusz Dołęgowski kl. 4e
2. Aliaksandr Bakhoryn kl.2f
3. Darya Dmitrieva kl.2f
4. Marianna Rybarczyk kl.2f
5. Dawid Cybulski kl.2f
Na I piętrze została zorganizowana wystawa prac podsumowujących konkurs, a na elektronicznej tablicy szkolnej przedstawiona prezentacja o polskich laureatach Nagrody Nobla w dziedzinie literatury.

Dziękujemy uczniom wszystkich klas za zaangażowanie w realizację projektu, a Radzie Rodziców za ufundowanie nagród.