Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki strony Przejdź do mapy strony
Biuletyn Informacji Publicznej Logo BIP
Dane kontaktowe
  • Telefon: (22) 619 20 91/92
  • Email: lo72@eduwarszawa.pl

Obchody Międzynarodowego Dnia Ziemi w naszej szkole

W dniach 22-26 kwietnia uczniowie naszego liceum włączyli się w obchody Międzynarodowego Dnia Ziemi, organizując akcję promującą zachowania proekologiczne. Uczniowie klas realizujących innowację pedagogiczną “Różne oblicza geografii” zachęcali spacerowiczów Parku Skaryszewskiego do zwrócenia uwagi na problemy i dbałość o środowisko Ziemi w aspekcie lokalnym i globalnym.  Zachęcano rodziców, pracowników szkoły i młodzież do poszerzenia swojej wiedzy o sposobach wspierania równowagi na naszej planecie. Klasa 2b przygotowała i rozpowszechniała w szkole ulotki na w/w temat oraz przeprowadziła na terenie szkoły akcje promocji zachowań przyczyniających się do zmniejszenia zanieczyszczenia i degradacji gleby.  Uczniowie klas drugich wzięli udział w konkursie ekologicznym przygotowanym przez nauczycielki biologii. Zachęcamy do takiej postawy przez cały rok!