Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki strony Przejdź do mapy strony
Biuletyn Informacji Publicznej Logo BIP
Dane kontaktowe
  • Telefon: (22) 619 20 91/92
  • Email: lo72@eduwarszawa.pl

Majówka Aniołów

24.05.2024 roku nasza szkoła uczestniczyła w 10 już edycji wydarzenia -Majówka Aniołów – we współpracy z Zespołem Szkół nr 5 im. Stefana Kisielewskiego. Inicjatywa zorganizowana przy Placu Szembeka dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej. Stanowisko przez nas zorganizowane cieszyło się zainteresowaniem nie tylko wśród dzieci ale również młodzieży i dorosłych. Uczniowie naszej szkoły pokazali pełen profesjonalizm i zaangażowanie w działania na rzecz drugiego człowieka. Całe wydarzenie dało nam i dzieciom wiele radości, uśmiechu i wspólnie spędzony czas. Warto być, dzielić się i pomagać ❤️