Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki strony Przejdź do mapy strony
Biuletyn Informacji Publicznej Logo BIP
Dane kontaktowe
  • Telefon: (22) 277 73 43
  • Email: lo72@eduwarszawa.pl

Dzielnicowy Konkurs „Warto być dobrym”

19 czerwca 2026 r. w Terminal Kultury Gocław – filia CPK odbyła się Gala wręczenia nagród w drugiej edycji Dzielnicowego Konkursu „Warto być dobrym”

Celem konkursu jest promowanie wartości obywatelskich i prospołecznych wśród dzieci i młodzieży oraz wyróżnianie uczniów zaangażowanych w działania na rzecz lokalnej społeczności. Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych z terenu Pragi-Południe. Uroczystość była okazją do uhonorowania uczniów dzielnicy, którzy swoją postawą i działaniami pokazują, że warto być dobrym.

Nagrody przyznano w pięciu kategoriach: Życzliwy Bohater, Aktywny Obywatel, Eko-Lider, Młody Altruista oraz Drużyna Dobra.

  • Patryk Wieremczuk – uczeń klasy 4d -laureat konkursu w kategorii Aktywny Obywatel
  • Emilia Czarnowska – uczennica klasy 4d – laureatka konkursu w kategorii Młody Altruista