Dzielnicowy Konkurs „Warto być dobrym”
19 czerwca 2026 r. w Terminal Kultury Gocław – filia CPK odbyła się Gala wręczenia nagród w drugiej edycji Dzielnicowego Konkursu „Warto być dobrym”
Celem konkursu jest promowanie wartości obywatelskich i prospołecznych wśród dzieci i młodzieży oraz wyróżnianie uczniów zaangażowanych w działania na rzecz lokalnej społeczności. Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych z terenu Pragi-Południe. Uroczystość była okazją do uhonorowania uczniów dzielnicy, którzy swoją postawą i działaniami pokazują, że warto być dobrym.
Nagrody przyznano w pięciu kategoriach: Życzliwy Bohater, Aktywny Obywatel, Eko-Lider, Młody Altruista oraz Drużyna Dobra.
- Patryk Wieremczuk – uczeń klasy 4d -laureat konkursu w kategorii Aktywny Obywatel
- Emilia Czarnowska – uczennica klasy 4d – laureatka konkursu w kategorii Młody Altruista

