Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2021/2022

Każdego roku witamy nowy rok szkolny z radością i optymizmem. Tym razem 1 września był dniem szczególnie radosnym, bo po długotrwałym okresie nauki zdalnej mogliśmy się wreszcie spotkać w budynku szkoły. Uroczystość rozpoczęcia roku odbyła się o godz. 9.00 dla klas pierwszych na sali gimnastycznej, natomiast pozostałe klasy spotkały się z wychowawcami w swoich salach lekcyjnych. Podczas uroczystości Pani Dyrektor Bożena Kozak powitała pierwszoklasistów, życząc im,  by odnaleźli podczas nauki w naszej szkole wiele źródeł inspiracji, możliwości rozwoju, pogłębiania zainteresowań, nawiązywania nowych znajomości, realizowania marzeń. Pani Dyrektor przybliżyła nowym uczniom sylwetkę patrona szkoły generała Jakuba Jasińskiego, przypomniała o 82. rocznicy wybuchu II wojny światowej oraz przedstawiła liczne działania i osiągnięcia szkoły. Poinformowała również o obowiązujących zasadach organizacji pracy naszej placówki w celu zapewnienia bezpieczeństwa sanitarnego uczniom i pracownikom. Uroczystość zakończyła część artystyczna, poświęcona patronowi szkoły, którą przygotowali członkowie Teatru ,,Paradox ”pod kierunkiem Pana Ryszarda Jakubisiaka.