Turniej z okazji 80-lecia LI Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki

W dniu 23.04.2024 r. uczniowie naszej szkoły brali udział w zawodach piłki nożnej z okazji 80 – lecia  LI LO im. Tadeusza Kościuszki w Warszawie. W turnieju wystartowały cztery zespoły : LXXII LO im. gen. Jakuba Jasińskiego, XXV LO im. Józefa Wybickiego, XLI LO im. Joachima Lelewela oraz gospodarze turnieju LI LO im. Tadeusza Kościuszki. Nasi zawodnicy rozegrali bardzo dobre zawody. W efektownym stylu pokonali wszystkie drużyny i wywalczyli pierwsze miejsce.. W nagrodę drużyna otrzymała okazały puchar oraz nagrody pamiątkowe. Dodatkowo zawodnik Rafał Kryca został królem strzelców turnieju. Gratulacje !!!