Święto Dobrego Sąsiedztwa

20 maja 2024 roku uczniowie naszej szkoły mieli przyjemność uczestniczyć w Święcie Dobrego Sąsiedztwa na Grochowie. Wydarzenie odbyło w ogrodzie Centrum Promocji Kultury przy ul. Podskarbińskiej 2 pod hasłem “Od przedszkola do seniora”.

Celem przedsięwzięcia jest budowanie kultury sąsiedzkiej, dobrych relacji międzypokoleniowych, okazywania sobie życzliwości, szacunku i wzajemnej pomocy. Zwracając szczególną uwagę na integrację międzypokoleniową należy uwrażliwić najmłodszych na potrzeby starszych i odwrotnie!

Nasi uczniowie spisali się wyśmienicie, a nasze stanowisko cieszyło się ogromnym zainteresowaniem.

Projekt współfinansuje m.st. Warszawa Dzielnica Praga Południe.