Spotkanie z Panią Burmistrz Dzielnicy Praga-Południe, podsumowujące tegoroczną edycję Samorządowego Konkursu Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych”

Uczniowie reprezentujący Sanitarną Służbę Szkolną przy LXXII Liceum Ogólnokształcącym im. gen. Jakuba Jasińskiego, p. dyrektor Bożena Kozak oraz przedstawiciele Grona Pedagogicznego uczestniczyli w podsumowaniu konkursu „Ośmiu Wspaniałych”, zorganizowanym przez Urząd Dzielnicy Praga-Południe w dniu 20.06.2024 r.

Sanitarna Służba Szkolna, którą w Konkursie reprezentowali tegoroczni maturzyści: Marcin Bogusz, Maciej Gawryś, Oliwia Pazio i  Natalia Szwarc, otrzymała wyróżnienie w kategorii grupowej, a Martyna Gronek została podwójną laureatką w kategorii indywidualnej – na poziomie Warszawy i Mazowsza.

Pani Burmistrz Bożena Przybyszewska pogratulowała wyróżnionym w imieniu swoim i Zarządu Dzielnicy.